Wypożyczalnia Samochodów Tarnów

 Oferujemy usługę wynajmu aut osobowych dla wszystkich, jacy cenią sobie fachową obsługę, komfortową i pewną jazdę i nowoczesne oraz niezawodne modele samochodów. Funkcjonujemy na terenie Tarnowa, Krakowa, Rzeszowa, a także Nowego Sącza. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez całą dobę, służąc im kompetentnym wsparciem i doradztwem. Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Troszczymy się o prawidłowy stan techniczny należącej do nas floty. Pojazdy regularnie przechodzą dokładne przeglądy i posiadają słuszne pieczątki w dowodzie rejestracyjnym.

Z naszych usług skorzystały już dziesiątki zaspokojonych klientów, również indywidualnych, jak oraz prywatnych przedsiębiorstw. Cenią sobie naszą wydajną obsługę, formalności ograniczone do bezsprzecznego minimum oraz poboczne promocje w postaci dostarczenia samochodu na lotnisko w Krakowie, Rzeszowie bądź Katowicach. Staramy się spełnić wyczekiwania nawet naszych w największym stopniu wymagających klientów. W następstwie tego również przygotowaliśmy obszerną propozycję w interesujących cenach. Detale znajdują się na stronie internetowej http://carsprint.pl.

Do kogo kierujemy przygotowaną ofertę wypożyczalni samochodów?

Jesteśmy wiodącą na rynku firmą, jaka oferuje możliwość najmu pojazdów, również osobowych, jak i dostawczych. Do każdego konsumenta podchodzimy w sposób indywidualny, przystosowując ofertę do jego oczekiwań, pragnień oraz preferencji.

Stworzona przez nas wypożyczalnia pojazdów umożliwia najem samochodów osobowych na:

•    1-4 dni,

•    5-9 dni,

•    10-16 dni.

Natomiast auta dostawcze można wynająć na:

•    1-7 dni,

•    8-14 dni,

•    15-21 dni,

•    cały 1 miesiąc.

Zapewniamy sprawne technicznie auta, możliwość dodania fotelika dziecięcego i nawigacji GPS, a też stały dostęp do prowadzonego przez nas serwisu. Nasi konsumenci zawsze wyruszają od nas z pełnym bakiem oraz czystym i porządnym samochodem.

Cena najmu auta nie zależy od ilości przebytych kilometrów, ale jest podana jako stawka dobowa. W jej skład wkracza ubezpieczenia OC/AC/NW i podatek VAT. Dla pełnego komfortu i satysfakcji naszych kontrahentów akceptujemy płatność w złotych, dolarach, funtach i euro. Oferujemy konkurencyjne oraz nadzwyczaj dostępne cenowo auta. Konsumenci mają do wyboru wiele renomowanych marek, takich jak: Jaguar, Fors, Volkswagen, Audi, Hyundai oraz Skoda.

Jakie dodatkowe usługi znajdują się w naszej ofercie?

Przygotowaliśmy dla naszych konsumentów atrakcyjną i kompleksową propozycję wynajmu samochodów na terenie województwa małopolskiego oraz podkarpackiego. Posiadamy znaczne doświadczenie w branży oraz bez ustanku podnosimy swoje kwalifikacje. Naszym celem jest całkowite zadowolenie oraz satysfakcja kontrahentów. Dokładamy wszystkich starań, by każde zlecenie zrealizować z najogromniejszą dokładnością.

Dzięki nam nasi klienci są w stanie dotrzeć wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do komunikacji miejskiej lub też zdobyć bezzwłoczną pomoc w przypadku niespodziewanej awarii pojazdu. Dostarczamy samochód na lotnisko i gwarantujemy dojazd na konferencję służbową lub też wyśniony urlop. Docieramy wszędzie tam, gdzie jesteśmy potrzebni. Zachęcamy do szczegółowego zaznajomienia się z naszą propozycją i skorzystania z usługi najmu auta.

By admin

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.