Smart Kids Planet – miejsce stworzone z myślą o pociechach

Zależy Ci na tym, aby Twoje dzieci mogły się pobawić, a równocześnie, aby w trakcie zabawy bezustannie się rozwijały? Kładziesz nacisk na bezpieczeństwo? Poszukujesz miejsca, które bazuje na w największym stopniu uznanych nurtach w podejściu do wychowywania i edukacji dzieci? SmartKidsPlanet to miejsce, które w pełni Cię usatysfakcjonuje. To śmiałe Centrum Mądrej Zabawy, którego idea oparta została na nurcie edutainment, inaczej edukacji przez zabawę. U nas Twoje dzieci będzie bawić się w samej rzeczy wyśmienicie. Bez trudu odszukasz tutaj rozrywkę doskonale dopasowaną zarówno do wieku, jak oraz preferencji własnej latorośli.

Jakie atrakcje dla maluchów znalazły się w SmartKidsPlanet?

Założone przez nas w Warszawie Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, jakie tworzy bardzo sumiennie zaprojektowana przestrzeń. Obejmuje ona aż 1600 metrów kwadratowych, które zostały podzielone na dziewięć stref. W każdej z nich znajdują się różnorodne atrakcje dla dzieci. Wszystko jest przemyślane – w naszym centrum nic nie znalazło się przypadkowo. Centrum zaprojektowaliśmy tak, aby znalazły się w nim strefy pasujące dla dzieci w rozmaitym wieku. Do nas możesz przyjść z maluszkiem, jaki nie ukończył jeszcze trzech lat. Nie oznacza to jednak, że starsze dzieci nie odnajdą tu czegoś dla siebie. Proponujemy atrakcje profesjonalne dla pociech aż do dziesiątego roku życia.

Bezpieczeństwo w głównej mierze

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dziś rodzice wyszukują miejsc, w których ich dzieci mogą się rozwijać w sposób w pełni bezpieczny. Dlatego nasze Centrum Mądrej Zabawy to miejsce, w jakim obszerny nacisk położony jest na to, aby dzieci były ściśle mówiąc bezpieczne. W stworzonym przez nas centrum znalazły się wyłącznie takie gadżety, do wykonania jakich wykorzystano dobre materiały. Zależy nam na tym, by wszystkie były dopasowane do wieku korzystających z nich maluchów. W naszym centrum na próżno wypatrywać szczegółów, do wykonania jakich wykorzystano toksyczne materiały. Nie ujrzysz u nas również jakichkolwiek ostrych krawędzi. Przychodząc z synem lub też córką do naszego centrum, nie musisz wobec tego obawiać się tego, że zabawa skończy się traumą. U nas dzieci są w rzeczywistości bezpieczne.

Jaki jest nasz cel?

SmartKidsPlanet to miejsce, które powstało z myślą o dzieciach oraz ich rozwoju. Zostało zaprojektowane tak, aby pobudzało wyobraźnię milusińskich. Przychodząc do nas z synem lub też córką, możesz mieć pewność, że to miejsce zabawy będzie polepszało także pomysłowość Twojego dziecka, a również korzystnie wpłynie na jego predyspozycje motoryczne, bez których nie nauczy się chociażby pisać. Wizyta w stworzonym przez nas centrum to również pierwszorzędny sposób na to, by zadbać o rozwój społeczny swojego dziecka. U nas dzieci mogą bawić się w grupie, zaspokajając tym samym potrzebę kontaktu społecznego. W stworzonym przez nas centrum Twoje dziecko dostanie wszystko to, co niebezużyteczne do prawidłowego rozwoju.
Jeśli chcesz zagwarantować swojemu dziecku zabawę na najwyższym poziomie, zależy Tobie na tym, żeby Twoja pociecha była w zasadzie bezpieczna, pragniesz mieć pewność, że bawi się w miejscu, jakie korzystnie wpływa na jego rozwój, nie zwlekaj. Gorąco zapraszamy do zabawy w naszym Centrum Mądrej Zabawy!

Więcej na https://smartkidsplanet.pl

By admin

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.