Dom seniora Warszawa Milanówek

Rezydencja Milanówek to dom opieki inny niż wszystkie. Został zbudowany dla seniorów oraz z myślą o nich. Każdy, najmniejszy nawet niuans tego miejsca to nie kwestia przypadku, a przemyślanych decyzji. Stworzyliśmy miejsce, w jakim Twój najbliższy znajdzie drugi dom. Wykwalifikowana, doświadczona załoga pomoże przejść przez ten zagmatwany etap rozstania i zmiany miejsca zamieszkania. Otwartość oraz empatia, z którą jakiegokolwiek dnia spotykają się nasi podopieczni przyśpieszy i złagodzi proces aklimatyzacji w nowym, nieznanym położeniu. Do możliwości seniorów znajdują się pokoje do samodzielnej aranżacji, z szansą skonfigurowania własnych mebli. Wolno także skorzystać z pokoi opracowanych przez nas.

Dom seniora Warszawa – Milanówek – z jakiej przyczyny warto nam zaufać?

Miejsce to całkiem pozbawione jest barier, przystosowane do osób niepełnosprawnych. Nad dwudziestoczterogodzinną opieką czuwają nie jedynie doskonali, asertywni, pomocni opiekunowie, ale również wykwalifikowany, profesjonalny zespół lekarzy i pielęgniarek. Gwarantujemy dostęp do nowoczesnego, profesjonalnego oprzyrządowania medycznego, a również prowadzimy terapię zajęciową, fizykoterapię czy rehabilitację. Wszystko to w celu zachowania jak najdłużej dobrego samopoczucia oraz sprawności Waszych bliskich. Dieta układana jest przez specjalistów, a przełożony kuchni dba, aby posiłki były smaczne i zdrowe. Podajemy 3 posiłki newralgiczne, drugie śniadanie oraz podwieczorek. Seniorzy mają stały dostęp do przekąsek oraz napojów. Rezydencja Milanówek to miejsce, gdzie poza bezpieczeństwem oraz opieką gwarantujemy również rozmaite atrakcje, zajęcia i gry dla podopiecznych.

Jesienny czas życia w rezydencji Milanówek

Wiemy, jak ważna jest aktywizacja osób starszych. Zajęcia ruchowe, muzyczne, rozrywki zespołowe, wyjścia do teatru czy kina – czemu nie! Jesteśmy tutaj, by spełniać i realizować potrzeby pensjonariuszy. Pragniemy, żeby ten ostatni etap ziemskiej wędrówki był dla Waszych znajomych doświadczeniem miłym oraz ciekawym. To miejsce jest drugim domem dla dziadków, a w domu nie powinno być przeszkód. Rezydencja znajduje na 1,5 ha działce w beztroskiej, spokojnej okolicy, otoczona pięknym parkiem z dojściem do ławeczek, na których można wypocząć, licznych altan czy miejscem do grillowania. Gigantyczna powierzchnia obiektu zapewni prywatność w czasie wizyt rodziny, a piękno otaczającej przyrody zachęci do przechadzek. W Rezydencji Milanówek to właśnie dzięki zaangażowaniu oraz otwartości opiekunów, panuje domowa atmosfera. Przez 24h na dobę czuwamy nad zaspokajaniem potrzeb lokatorów tego miejsca. Dom znajduje się 30 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie kościoła, szpitala i sklepów i punktów usługowych.

Więcej na https://rezydencja-milanowek.pl

By admin

Related Posts

No widgets found. Go to Widget page and add the widget in Offcanvas Sidebar Widget Area.